KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9488306
nr 948 8306
Gouache
"Ballong och flygande fiskar", signerad, bladets mått: 37x44
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2015
kl 18:47:43
16/3 16:46:55
Gouache